Etkinlik ve Haberler

Yeni İş Ortağı - DANIWEB EXPERT

11 Temmuz 2021

Netoloji iş ortakları arasına Kongo Demokratik Cumhuriyeti’da faaliyet gösteren Daniweb Expert katılmıştır.

Daniweb Expert

Webinar Duyurusu - Binspired Conseil & Solutions

22 Haziran 2021

Netoloji iş ortağı Binspired Conseil & Solutions 23 Haziran saat 10:30(GMT+1) tarihinde bir webinar vermiştir.

İzleyebilirsiniz

Yeni Müşteri - Akkaya Eps Makina

21 Haziran 2021

EPS üretim teknolojilerine 1980 yılında başlayan Akkaya EPS EPP Makina Sanayi A.Ş., 1990 yılından sonra ihracat faliyetlerine ağırlık vermiş, ARGE çalışmaları ve yeni teknolojilerle ürettiği makinalarla dünyanın sayılı üreticileri arasına girmiştir. Akkaya Makina, üretiminin %89’unu yurtdışına ihraç etmektedir. Akkaya, 2010'dan itibaren Foamatec ile birlikte EPP makine ve ekipmanları üretmektedir.

Akkaya Eps Makina

Yeni İş Ortağı - REAL DATA SYSTEMS

20 Haziran 2021

Netoloji iş ortakları arasına İrlanda’da faaliyet gösteren Real Data Systems katılmıştır.

Real Data Systems

Yeni Müşteri – WWF Turkey

13 Haziran 2021

Türkiye'nin önde gelen doğa koruma kuruluşu Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF-Türkiye) müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. WWF'nin misyonu, insanlığın doğayla uyum içinde yaşadığı bir gelecek yaratmaktır. Hedefleri doğrultusunda, yaban hayatını, nehirleri, ormanları ve denizleri korumak için, iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerini önleyecek karbon emisyonlarının azaltılması ve insanların sürdürülebilir bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacak önlemler konusunda çalışmalar yapmaktadırlar.

WWF Turkey

11 Haziran 2021

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak, 10 dakikada 1500 market ürününü kullanıcılarla buluşturan Getir’in müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’ye ek olarak 2021 Şubat ayından bu yana Londra’da ve 2021 Mayıs ayında Amsterdam’da hizmet vermeye başlayan Getir, yakın zamanda Berlin ve Paris’te de hizmete başlayacak. Getir aynı zamanda GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu ve GetirÇarşı alt markaları ile de kullanıcılarla buluşuyor.

https://getir.com/

09 Haziran 2021

Netoloji olarak “Süreç ve Doküman Yönetimi” etkinliğinin Tema Sponsoru olduk. Netoloji Yurtdışı Satış Müdürü Harun Arman etkinlikte bir sunum yaptı aynı zamanda panelist olarak yer aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=oKYeMndeNkw

25 Mayıs 2021

Fas İş Ortağımız Kertys tarafından 3 Haziran 2021 tarihinde düzenlenecek olan webinara katılımınızı bekleriz.

https://www.kertys.com/webinaire-reinventer-le-futur-du-travail-avec-une-solution-no-code-bpm-eflow

24 Mart 2021

Dünyanın en değerli spor kulüplerinden ve Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu Fenerbahçe SK ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Netoloji Yazılım bugünden itibaren “Fenerbahçe Spor Kulübü Dijital İş Akış Çözüm Ortağı” olarak yer alacaktır.

Futbol, basketbol, voleybol, atletizm, yelken, masa tenisi, boks, kürek ve yüzme olmak üzere toplam 9 branşta faaliyet gösteren Fenerbahçe Spor Kulübü bu alanlarda sayısız başarılara imza atmıştır. Tüm dünyada milyonlarca taraftara sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dijital iş süreçlerini E-Flow BPM ile yönetecek olması dijital dönüşümde de ne kadar yenilikçi olduğunu ortaya koymaktadır. Netoloji Yazılım olarak kulübün süreçlerini dijitalleştirirken başarılarını birlikte kutlayacağımız için çok mutluyuz.

https://www.linkedin.com/company/fenerbahce/

19 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Brezilya’da faaliyet gösteren JPV Tech katılmıştır.

http://www.jpvtech.com.br/

11 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Kertys katılmıştır.

https://www.kertys.com/

9 Mart 2021

“Pandemi Sonrası Beş Yıl” başlıklı 2021 Yılı Vizyon 100 Kitabı Yayımlandı! Netoloji Kurucusu Özgür Erol’un görüşleri Dijital Liderler bölümü 380-381. sayfalarda yer almaktadır. Ayrıca Girişimler bölümünden Netoloji’ye 442-443. sayfalarından erişebilirsiniz.

http://www.vizyon100.com/PandemiSonrasiBesYil

2 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Çekya’da faaliyet gösteren Lean Solutions katılmıştır.


http://www.leansolutions.cz/

25 Şubat 2021

1993 yılında önce iki girişimci ortağın hayali ile doğarak yola çıkan Pet Garden, pazardaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek Türkiye de pet sektörünün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Dünyanın saygın markalarının Türkiye distribütörü olan Pet Garden yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik ettiği 7000 kalemin üzerindeki ürünü Türkiye’nin her köşesine dağıtmaktadır.

https://www.petgarden.com.tr/

23 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Binspred katılmıştır.

https://www.binspired-cs.com/

19 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına İspanya’ya faaliyet gösteren Code10 IT katılmıştır.

https://code10it.com/

Türkçe