Etkinlik ve Haberler

netoloji etkinlik ve haberler

Porta Etiket ve Reklam Aramıza Katıldı

6 Ekim 2022

Porta Etiket Ltd. Şti. 2000 yılında kurulan müşteri odaklı, rekabet gücü yüksek, dünya standartlarına uygun kaliteli ürünler sunarak reklam ve etiket hizmetleri konusunda çözüm üretmeyi ve her müşteriye farklı tasarımlar yapmayı hedefleyen bir şirkettir.

Porta Etiket ve Reklam

Dunapack Packaging Aramıza Katıldı

5 Ağustos 2022

Prinzhorn Holding GmbH’nin bir parçası olan Dunapack Packaging müşterilerine yenilikçi ve rekabetçi ambalaj çözümleri sunar. 500 milyon m²’lik üretimiyle Türkiye oluklu mukavva endüstrisinin lider üretici firmalarından birisidir.

Dunapack Packaging

Başak Pazarlama Aramıza Katıldı

20 Temmuz 2022

Başak Pazarlama Ege bölgesindeki marketlere ulusal ve uluslararası ürünler konusunda dağıtım yapan bir firmadır. Bundan sonraki iş süreçlerini E-Flow ile yönetecekler.

Canlı Otomotiv Aramıza Katıldı

23 Haziran 2022

1986 yılında kurulan Canlı Otomotiv , bugün 3.500 metrekare kapalı alanda Türkiye'nin önde gelen 150 tedarikçisinin 15.000 oto yedek parça referansını stoklu olarak barındırmakta ve gelen siparişlerin %97'sini aynı gün içerisinde sevk etmektedir. Gelişen süreçte, hitap ettiği araç parkını da genişleterek, Opel, Peugeot, Vokswagen, Tofaş-Fiat ve Renault yedek parça satıcıları için önemli bir tedarikçi olmuştur.

Canlı Otomotiv

Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş Aramıza Katıldı

21 Haziran 2022

Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kamu ve özel kurum/kuruluşlar için raporlama ve değerleme konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde çalışmakta olan temsilcileri ile hızlı, güvenilir ve etkin değerleme/ekspertiz hizmeti verme yolunda önemli aşamalar kaydetmiştir.

Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Dada Ev Aletleri Aramıza Katıldı

14 Haziran 2022

Dada, elektrikli ev aletleri ve plastik ürünler konusunda uzmanlaşmış bir üreticidir. Kurulduğu 2003 yılından itibaren performans ve kalite odaklı ürünler üretmektedir.

Dilkent Tercüme Aramıza Katıldı

2 Haziran 2022

2009 yılında kurulan Dilkent Tercüme / Dilkent Translation farklı alanlarda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri vermektedir. Sadece Türkçe’ye değil, çapraz tercüme mantığı kullanarak 66 dilde çeviri yapılmasını sağlamaktadır. Çeviri alanında tüm dünyada kabul gören ve Avrupa Birliği tarafından tanınan EN 15038 ve ISO 9001 kalite sertifikalarına sahiptirler.

Dilkent Tercüme

Lab-San Aramıza Katıldı

20 Mayıs 2022

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 26 Aralık 1984 yılında kuruldu. 2010 yılına kadar Diagnostik Laboratuvar testleri ve gereçleri konusunda dünyanın medikal alanda söz sahibi firmalarının distribütörlüğünü yapan Labsan uzunca bir dönem de BioClinica markası altında biyokimya reaktiflerinin ve çeşitli laboratuvar yardımcı cihazlarının (Mixer, shaker vb) üretimini gerçekleştirmiştir. 2010 yılından itibaren tüm faaliyetlerini, hastane ve laboratuvar ürünlerinin üretimine yönelik AR-GE çalışmaları üzerine yoğunlaştırmıştır.

Lab-San

Tocsan Aramıza Katıldı

17 Mayıs 2022

Tocsan Türkistan Otomotiv Civata Sanayi A.Ş. 1978 yılında Kayseri’de yan sanayi eksiğini fark ederek, firmaların bağlantı elemanları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 15m2'lik alanda Türkistan Torna adı altında üretime başlamıştır. Entegre üretim ve kalite anlayışı ile yoluna devam eden Tocsan A.Ş., 25 ayrı ürün çeşidi ile mobilya, fırın, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerindeki yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir.

Tocsan

 
27 Nisan 2022

E-Flow 3.09.00 Sürüm çıktı

 
18 Mart 2022

E-Flow 3.08.00 Sürüm çıktı

 
10 Mart 2022

Netoloji Akademi olarak 2022 bahar dönemi için Işık Üniversitesi öğrencilerine Türkçe ve İngilizce olarak Süreç Yönetimi Eğitimi dersi vermeye başladık. 2. haftamıza girdiğimiz eğitim takvimimizde tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Kariyer yolculuklarında çok değerli olacak E-Flow Designer sertifikalarını dönem sonu kendilerine takdim etmek için sabırsızlanıyoruz.

https://www.isikun.edu.tr/

 
10 Şubat 2022

MEGA MASTER Serigrafi, 1993 yılından bu yana UV ofset ve serigrafi baskı konularında faaliyet göstermektedir. MEGA MASTER renk kartelası üretiminde de Türkiye’deki sayılı firmalar arasındadır ve üretimin her aşamasında izlenebilirliği ve toplam kalite yönetimi prensiplerini benimsemiştir.

https://www.megamaster.com.tr/

 
30 Ocak 2022

19 Ocak 2022 tarihinde yapılan E-Flow Designers Party katılımcılarımıza teşekkür ederiz. E-Flow Tasarımcıları topluluğumuz hızla büyüyor. Topluluğumuza özel yeni çalışmalarımızın duyuruları için takipte kalın.

E-Flow Designers Party

27 Ocak 2022

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, yenilikçi iş modelleri ve teknoloji yatırımları ile Türkiye’nin en büyük finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Aktif Bank iştirakleri ve iş ortaklarıyla birlikte 10’un üzerinde iş kolunda hayatın 360 derece her noktasında 10 milyondan fazla müşterisine sesleniyor. Müşteri deneyiminde mükemmelliği yakalamak hedefiyle dijital dünyasını sürekli olarak çeşitlendiren Banka, marka ve iştiraklerini yeni ürün ve hizmetlerle büyütüyor, dijitale olan yatırımlarını daima artırıyor.

https://www.aktifbank.com.tr/tr

20 Ocak 2022

Netoloji iş ortakları arasına Nigeria’da faaliyet gösteren Quest River Digital katılmıştır.

https://www.questriverdigital.net/

19 Ocak 2022

E-Flow 3.07.00 Sürüm çıktı.

17 Ocak 2022

2012 yılında kurulmuş olan Techcom Bilişim A.Ş., sektörel deneyime sahip eğitimli kadrosu ile geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Techcom, bir çok önde gelen firmanın çözüm ortağı ve ana bayisi olarak, bilişimdeki gelişmeleri takip edip, çağdaş çalışmasına aralıksız devam etmektedir.

https://techcom.com.tr/

14 Ocak 2022

Öz-Ege Tütün Sanayi tütün sektöründe gayrimenkul alımı ve işlenmemiş tütün ihracına yönelik faaliyet göstermektedir. Öz-Ege Tütün Türkiye’de tütün yetiştirilen tüm bölgelerden alım yapan tek firmadır.

https://www.ozege.com/

10 Ocak 2022

Turas Gas 1980 yılında, evsel ve endüstriyel pişiriciler için gaz armatürleri üretmek amacıyla %100 öz sermaye ile kurulmuştur. İstanbul Silivri’de faaliyetlerini 18.000 m²’lik alanda sürdüren firma, 40’ın üzerinde ülkeye gaz armatürü ihraç etmektedir. Sektörde Türkiye’de ilk sırada, dünyada ilk 3 arasında yer alan Turaş, 2017 yılında açılan Ar-Ge merkezi ile 250’yi aşkın patent başvurusu ile sektöre inovatif çözümler üretmektedir.

https://www.turas.com/

7 Ocak 2022

UĞUR BETON A.Ş, Beyaz Eşya ve Nakliye Sektörleri için “özel denge ağırlık betonlarını” tedarik eden bir kuruluştur. 1996 yılında faaliyetine başlamış, halihazırda 2 farklı lokasyonda (Çorlu-Manisa) 56.500 m² üzerinde 20.000 m² kapalı alanda, en son teknolojik makine parkuruyla gerçekleştirdiği kaliteli üretimiyle sektöründe lider konumdadır.

https://www.ugurbeton.com/

6 Ocak 2022

ERKA TEAM Bizigo, Erka Mice ve Erka Labs markalarıyla binlerce müşteriye ve iş ortağına seyahat ve ilgili hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır.

https://www.erkagrubu.com/tr-tr

31 Aralık 2021

1994 yılında Mersin’de çivi üretimi ile iş hayatına başlayan SERTEL VİDA METAL A.Ş daha sonra çelik çivi ve tabanca çivileri ile Türkiye piyasasında bu ürünleri ilk kez üreterek hem kalite hem de market lideri olmayı başarmıştır. Aylık 2500 ton vida, 6000 ton çivi, 1000 ton balya teli üretimi olan Sertel Vida her ay 200 konteyner ürün ihraç ederek 3 yılda sektöründe ihracat lideri konumuna gelmiştir. Mersin Organize Sanayi bölgesinde kurulu olan firma 60.000 m² kapalı, 20.000 m² açık toplam 80.000 m² alanda, hammadde girişinden mamul ürün çıkışına kadar tüm işlemler en yeni teknoloji ile donatılmış entegre tesisinde sürdürülmektedir.

https://www.serteltools.com/

23 Aralık 2021

Melodi Çikolata, 60 yılı aşkın bir süredir şekerleme üreticilerine, pastanelere, süpermarketlere ve diğer gıda üretim işletmelerine birinci sınıf çikolata ve kakao ürünleri tedarik etmektedir.

https://www.melodicikolata.com/

22 Aralık 2021

Yonca Gıda 1981 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu Yıllardır, tüm sektörler arasında Türkiye’nin en büyük ilk 500 Sanayi Kuruluşundan (ISO 500) biri olmayı başardı. Yemeklik yağlar, zeytinyağı, közlenmiş ürünler, turşular, konserve sebze-meyve, domates salçası ve domates ürünleri, ketçap-mayonez ve soslar ile süt ürünlerine kadar uzanan sürekli genişlettiği ve yatırım yaptığı ürün gamıyla tüketicilerin beğenisini kazanarak büyümeye devam etmektedir.

https://yonca.com.tr/

21 Aralık 2021

E-Flow 3.06.00 Sürüm Duyurusu!

15 Aralık 2021

KIRGAZ A.Ş serbestleşen doğal gaz piyasasında faaliyette bulunmak üzere 2004 tarihinde kurulmuştur. KIRGAZ A.Ş Kırıkkale, Kırşehir illeri sorumluluk alanı kapsamında faaliyette bulunmak üzere 30 yıl geçerli olan doğalgaz dağıtım lisansını almıştır..

https://www.kirgaz.com.tr/

14 Aralık 2021

2011 yılında kurulan Heper Metal Döküm San. ve Tic. A.Ş. İzmir Torbalı tesisinde, saf ve alaşımlı külçe kurşun, silindir kurşun ve av spor saçması ürünleri üretmektedir. Üretim kalitesinden asla ödün vermeyen Heper Metal, her geçen gün daha da geliştirdiği tesisinden 5 kıtada, 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

http://www.hepermetal.com/tr

30 Kasım 2021

Tarım Kredi Birlik A.Ş. Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin bir iştiraki olarak 2010 yılında Mersin’de çiftçi ortakları ve diğer iştiraklerin ürünlerini pazarlama amacı ile kurulmuştur. Tarım Kredi Birlik A.Ş. 2016 yılında, yine Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinden, Etimesgut Bakliyat İşletmesini, Tekirdağ Uzunköprü Ham Yağ Tesisini, Kırklareli Ayçiçek Yağı Rafineri tesisini ve Balıkesir – Gömeç/Balıkesir Zeytin, Zeytinyağı İşletmesini bünyesine katarak ürün değerlendirme, üretim ve pazarlama faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektedir.

https://www.tarimkredibirlik.com.tr/

15 Kasım 2021

O’Juvi Eau De Parfum’un münhasır distribütörü Belarus Cumhuriyeti’nde yer almaktadır ve babrika İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. O’Juvi Eau De Parfum, Avrupa ve Asya’da 40’tan fazla ülkede temsil edilmektedir. Parfüm, orijinal Fransız esansları temelinde yapılır. Sadece doğal bileşenler kullanılır ve olumsuz reaksiyonlara neden olmaz.

https://ojuvi.com.tr/

27 Ekim 2021

Dräger, 1889 yılında Almanya’nın Lübeck şehrinde kuruldu ve beş nesil boyunca gelişerek halka açık küresel bir şirket haline geldi. Tıp ve güvenlik teknolojisi ürünleri üretir. Dünyanın her yanındaki hastane, itfaiye, kurtarma hizmetleri, devlet kurumları, madencilik ve diğer sektörlerde çalışan insanların hayatlarını korur, destekler ve kurtarır. Dräger, dünya genelinde 15.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 190’dan fazla ülkede temsil edilmektedir.

https://www.draeger.com/tr

27 Ekim 2021

Tetik Ticaret, Trakya bölgesinin en önemli toptan gıda sağlayıcılarındandır. Satışını yaptıkları ana faaliyet alanı şarküteri ürünleridir. Tetik Ticaret büyüyen iş hacmini ve operasyonlarını daha sağlıklı yönetebilmek için E-Flow’u tercih etmiştir.

28 Eylül 2021

Netoloji olarak İstanbul Ticaret Odası (İTO) “Savunma Sanayi Tedarikçi Günü” etkinliğinde yer aldık.

27 Eylül 2021
  • 3.05.00 yeni sürüm çıktı.
24 Ağustos 2021

Türkiye ve Dünyada sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan SEVAL KABLO, kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyeti için yapmış olduğu yatırımları ve yenilikçi yapısıyla Türk kablo sektörünün her açıdan “ Yeni Yıldızı” olmuştur. 1980 yılında Denizli’deki 300 m2’lik tesisinde enerji kabloları üretmeye başlayan SEVAL KABLO bugün yaklaşık 50,000m2 si kapalı 70,000m2 bir alana sahip entegre 6 fabrikasında yılda 42,000 ton bakır, 60.000 ton granül işleme kapasitesine ulaşmıştır.

https://www.sevalkablo.com/

20 Ağustos 2021

Uçak Tekstil 70.000 m2 kapalı alanı ve 550 çalışanı ile pamuğu özenle işlemektedir. 50 yıllık tecrübe ile sektörünün öncüsü olarak birçok yeniliğin kapısını aralayıp ülke ekonomisine katkı sağlamaktadırlar. Uçak Tekstil sürdürülebilir ve organik tekstil üretimiyle doğanın ekolojik dengesine destekte bulunmaktadır. Uçak Tekstil İşletmeleri Ring, Ring Compact, Open End, Vorteks Airjet, Slub , Siro teknolojileri ile üretimleri ayrıca örme kumaş üretimi de yapmaktadır.

https://ucaktekstil.com.tr/

20 Ağustos 2021

Ingredium Gıda, kalite odaklı bir yaklaşımla sağlıklı yaşam ürünleri için farklı yenilikçi çözümler üretmektedir. Doğal Katkı, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pazarın gelişen ihtiyaçlarına ve modern hayatın getirdiği yeni alışkanlıklara ve damak zevkine göre sürekli bir gelişme ve büyüme içindedir. Doğal Katkı, gıda takviyeleri dağıtımı ve paketlenmiş doğal bitki ihracatı faaliyet alanlarında global varlığını sürdürmektedir.

http://dogalkatki.com/

11 Temmuz 2021

Netoloji iş ortakları arasına Kongo Demokratik Cumhuriyeti’da faaliyet gösteren Daniweb Expert katılmıştır.

http://www.daniweb-expert.com

22 Haziran 2021

Netoloji iş ortağı Binspired Conseil & Solutions 23 Haziran saat 10:30(GMT+1) tarihinde bir webinar vermiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=J4IVXu5Zc2o

21 Haziran 2021

EPS üretim teknolojilerine 1980 yılında başlayan Akkaya EPS EPP Makina Sanayi A.Ş., 1990 yılından sonra ihracat faliyetlerine ağırlık vermiş, ARGE çalışmaları ve yeni teknolojilerle ürettiği makinalarla dünyanın sayılı üreticileri arasına girmiştir. Akkaya Makina, üretiminin %89’unu yurtdışına ihraç etmektedir. Akkaya, 2010’dan itibaren Foamatec ile birlikte EPP makine ve ekipmanları üretmektedir.

http://www.akkaya-akkaya.com/tr/

20 Haziran 2021

Netoloji iş ortakları arasına İrlanda’da faaliyet gösteren Real Data Systems katılmıştır

http://rdsprobim.com/

13 Haziran 2021

Türkiye’nin önde gelen doğa koruma kuruluşu Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF-Türkiye) müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. WWF’nin misyonu, insanlığın doğayla uyum içinde yaşadığı bir gelecek yaratmaktır. Hedefleri doğrultusunda, yaban hayatını, nehirleri, ormanları ve denizleri korumak için, iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerini önleyecek karbon emisyonlarının azaltılması ve insanların sürdürülebilir bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacak önlemler konusunda çalışmalar yapmaktadırlar.

https://www.wwf.org.tr/

11 Haziran 2021

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak, 10 dakikada 1500 market ürününü kullanıcılarla buluşturan Getir’in müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’ye ek olarak 2021 Şubat ayından bu yana Londra’da ve 2021 Mayıs ayında Amsterdam’da hizmet vermeye başlayan Getir, yakın zamanda Berlin ve Paris’te de hizmete başlayacak. Getir aynı zamanda GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu ve GetirÇarşı alt markaları ile de kullanıcılarla buluşuyor.

https://getir.com/

09 Haziran 2021

Netoloji olarak “Süreç ve Doküman Yönetimi” etkinliğinin Tema Sponsoru olduk. Netoloji Yurtdışı Satış Müdürü Harun Arman etkinlikte bir sunum yaptı aynı zamanda panelist olarak yer aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=oKYeMndeNkw

25 Mayıs 2021

Fas İş Ortağımız Kertys tarafından 3 Haziran 2021 tarihinde düzenlenecek olan webinara katılımınızı bekleriz.

https://www.kertys.com/webinaire-reinventer-le-futur-du-travail-avec-une-solution-no-code-bpm-eflow

24 Mart 2021

Dünyanın en değerli spor kulüplerinden ve Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu Fenerbahçe SK ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Netoloji Yazılım bugünden itibaren “Fenerbahçe Spor Kulübü Dijital İş Akış Çözüm Ortağı” olarak yer alacaktır.

Futbol, basketbol, voleybol, atletizm, yelken, masa tenisi, boks, kürek ve yüzme olmak üzere toplam 9 branşta faaliyet gösteren Fenerbahçe Spor Kulübü bu alanlarda sayısız başarılara imza atmıştır. Tüm dünyada milyonlarca taraftara sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dijital iş süreçlerini E-Flow BPM ile yönetecek olması dijital dönüşümde de ne kadar yenilikçi olduğunu ortaya koymaktadır. Netoloji Yazılım olarak kulübün süreçlerini dijitalleştirirken başarılarını birlikte kutlayacağımız için çok mutluyuz.

https://www.linkedin.com/company/fenerbahce/

19 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Brezilya’da faaliyet gösteren JPV Tech katılmıştır.

http://www.jpvtech.com.br/

11 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Kertys katılmıştır.

https://www.kertys.com/

9 Mart 2021

“Pandemi Sonrası Beş Yıl” başlıklı 2021 Yılı Vizyon 100 Kitabı Yayımlandı! Netoloji Kurucusu Özgür Erol’un görüşleri Dijital Liderler bölümü 380-381. sayfalarda yer almaktadır. Ayrıca Girişimler bölümünden Netoloji’ye 442-443. sayfalarından erişebilirsiniz.

http://www.vizyon100.com/PandemiSonrasiBesYil

2 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Çekya’da faaliyet gösteren Lean Solutions katılmıştır.

http://www.leansolutions.cz/

25 Şubat 2021

1993 yılında önce iki girişimci ortağın hayali ile doğarak yola çıkan Pet Garden, pazardaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek Türkiye de pet sektörünün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Dünyanın saygın markalarının Türkiye distribütörü olan Pet Garden yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik ettiği 7000 kalemin üzerindeki ürünü Türkiye’nin her köşesine dağıtmaktadır.

https://www.petgarden.com.tr/

23 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Binspred katılmıştır.

https://www.binspired-cs.com/

19 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına İspanya’ya faaliyet gösteren Code10 IT katılmıştır.

https://code10it.com/