Etkinlik ve Haberler

Tarım Kredi Birlik A.Ş Aramıza Katıldı

30 Kasım 2021

Tarım Kredi Birlik A.Ş. Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin bir iştiraki olarak 2010 yılında Mersin’de çiftçi ortakları ve diğer iştiraklerin ürünlerini pazarlama amacı ile kurulmuştur. Tarım Kredi Birlik A.Ş. 2016 yılında, yine Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinden, Etimesgut Bakliyat İşletmesini, Tekirdağ Uzunköprü Ham Yağ Tesisini, Kırklareli Ayçiçek Yağı Rafineri tesisini ve Balıkesir – Gömeç/Balıkesir Zeytin, Zeytinyağı İşletmesini bünyesine katarak ürün değerlendirme, üretim ve pazarlama faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektedir.

Tarım Kredi Birlik A.Ş.

O'Juvi Eau De Parfum Aramıza Katıldı

15 Kasım 2021

O'Juvi Eau De Parfum'un münhasır distribütörü Belarus Cumhuriyeti'nde yer almaktadır ve babrika İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır. O'Juvi Eau De Parfum, Avrupa ve Asya'da 40'tan fazla ülkede temsil edilmektedir. Parfüm, orijinal Fransız esansları temelinde yapılır. Sadece doğal bileşenler kullanılır ve olumsuz reaksiyonlara neden olmaz.

O'Juvi Eau De Parfum

Dräger Aramıza Katıldı

27 Ekim 2021

Dräger, 1889 yılında Almanya’nın Lübeck şehrinde kuruldu ve beş nesil boyunca gelişerek halka açık küresel bir şirket haline geldi. Tıp ve güvenlik teknolojisi ürünleri üretir. Dünyanın her yanındaki hastane, itfaiye, kurtarma hizmetleri, devlet kurumları, madencilik ve diğer sektörlerde çalışan insanların hayatlarını korur, destekler ve kurtarır. Dräger, dünya genelinde 15.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 190’dan fazla ülkede temsil edilmektedir.

Dräger

Tetik Ticaret Aramıza Katıldı

27 Ekim 2021

Tetik Ticaret, Trakya bölgesinin en önemli toptan gıda sağlayıcılarındandır. Satışını yaptıkları ana faaliyet alanı şarküteri ürünleridir. Tetik Ticaret büyüyen iş hacmini ve operasyonlarını daha sağlıklı yönetebilmek için E-Flow'u tercih etmiştir.

28 Eylül 2021

Netoloji olarak İstanbul Ticaret Odası (İTO) “Savunma Sanayi Tedarikçi Günü” etkinliğinde yer aldık.

27 Eylül 2021
  • 3.05.00 yeni sürüm çıktı.
24 Ağustos 2021

Türkiye ve Dünyada sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan SEVAL KABLO, kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyeti için yapmış olduğu yatırımları ve yenilikçi yapısıyla Türk kablo sektörünün her açıdan “ Yeni Yıldızı” olmuştur. 1980 yılında Denizli’deki 300 m2’lik tesisinde enerji kabloları üretmeye başlayan SEVAL KABLO bugün yaklaşık 50,000m2 si kapalı 70,000m2 bir alana sahip entegre 6 fabrikasında yılda 42,000 ton bakır, 60.000 ton granül işleme kapasitesine ulaşmıştır.

https://www.sevalkablo.com/

20 Ağustos 2021

Uçak Tekstil 70.000 m2 kapalı alanı ve 550 çalışanı ile pamuğu özenle işlemektedir. 50 yıllık tecrübe ile sektörünün öncüsü olarak birçok yeniliğin kapısını aralayıp ülke ekonomisine katkı sağlamaktadırlar. Uçak Tekstil sürdürülebilir ve organik tekstil üretimiyle doğanın ekolojik dengesine destekte bulunmaktadır. Uçak Tekstil İşletmeleri Ring, Ring Compact, Open End, Vorteks Airjet, Slub , Siro teknolojileri ile üretimleri ayrıca örme kumaş üretimi de yapmaktadır.

https://ucaktekstil.com.tr/

20 Ağustos 2021

Ingredium Gıda, kalite odaklı bir yaklaşımla sağlıklı yaşam ürünleri için farklı yenilikçi çözümler üretmektedir. Doğal Katkı, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pazarın gelişen ihtiyaçlarına ve modern hayatın getirdiği yeni alışkanlıklara ve damak zevkine göre sürekli bir gelişme ve büyüme içindedir. Doğal Katkı, gıda takviyeleri dağıtımı ve paketlenmiş doğal bitki ihracatı faaliyet alanlarında global varlığını sürdürmektedir.

http://dogalkatki.com/

11 Temmuz 2021

Netoloji iş ortakları arasına Kongo Demokratik Cumhuriyeti’da faaliyet gösteren Daniweb Expert katılmıştır.

http://www.daniweb-expert.com

22 Haziran 2021

Netoloji iş ortağı Binspired Conseil & Solutions 23 Haziran saat 10:30(GMT+1) tarihinde bir webinar vermiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=J4IVXu5Zc2o

21 Haziran 2021

EPS üretim teknolojilerine 1980 yılında başlayan Akkaya EPS EPP Makina Sanayi A.Ş., 1990 yılından sonra ihracat faliyetlerine ağırlık vermiş, ARGE çalışmaları ve yeni teknolojilerle ürettiği makinalarla dünyanın sayılı üreticileri arasına girmiştir. Akkaya Makina, üretiminin %89’unu yurtdışına ihraç etmektedir. Akkaya, 2010’dan itibaren Foamatec ile birlikte EPP makine ve ekipmanları üretmektedir.

http://www.akkaya-akkaya.com/tr/

20 Haziran 2021

Netoloji iş ortakları arasına İrlanda’da faaliyet gösteren Real Data Systems katılmıştır

http://rdsprobim.com/

13 Haziran 2021

Türkiye’nin önde gelen doğa koruma kuruluşu Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF-Türkiye) müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. WWF’nin misyonu, insanlığın doğayla uyum içinde yaşadığı bir gelecek yaratmaktır. Hedefleri doğrultusunda, yaban hayatını, nehirleri, ormanları ve denizleri korumak için, iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerini önleyecek karbon emisyonlarının azaltılması ve insanların sürdürülebilir bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacak önlemler konusunda çalışmalar yapmaktadırlar.

https://www.wwf.org.tr/

11 Haziran 2021

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak, 10 dakikada 1500 market ürününü kullanıcılarla buluşturan Getir’in müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’ye ek olarak 2021 Şubat ayından bu yana Londra’da ve 2021 Mayıs ayında Amsterdam’da hizmet vermeye başlayan Getir, yakın zamanda Berlin ve Paris’te de hizmete başlayacak. Getir aynı zamanda GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu ve GetirÇarşı alt markaları ile de kullanıcılarla buluşuyor.

https://getir.com/

09 Haziran 2021

Netoloji olarak “Süreç ve Doküman Yönetimi” etkinliğinin Tema Sponsoru olduk. Netoloji Yurtdışı Satış Müdürü Harun Arman etkinlikte bir sunum yaptı aynı zamanda panelist olarak yer aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=oKYeMndeNkw

25 Mayıs 2021

Fas İş Ortağımız Kertys tarafından 3 Haziran 2021 tarihinde düzenlenecek olan webinara katılımınızı bekleriz.

https://www.kertys.com/webinaire-reinventer-le-futur-du-travail-avec-une-solution-no-code-bpm-eflow

24 Mart 2021

Dünyanın en değerli spor kulüplerinden ve Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu Fenerbahçe SK ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Netoloji Yazılım bugünden itibaren “Fenerbahçe Spor Kulübü Dijital İş Akış Çözüm Ortağı” olarak yer alacaktır.

Futbol, basketbol, voleybol, atletizm, yelken, masa tenisi, boks, kürek ve yüzme olmak üzere toplam 9 branşta faaliyet gösteren Fenerbahçe Spor Kulübü bu alanlarda sayısız başarılara imza atmıştır. Tüm dünyada milyonlarca taraftara sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dijital iş süreçlerini E-Flow BPM ile yönetecek olması dijital dönüşümde de ne kadar yenilikçi olduğunu ortaya koymaktadır. Netoloji Yazılım olarak kulübün süreçlerini dijitalleştirirken başarılarını birlikte kutlayacağımız için çok mutluyuz.

https://www.linkedin.com/company/fenerbahce/

19 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Brezilya’da faaliyet gösteren JPV Tech katılmıştır.

http://www.jpvtech.com.br/

11 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Kertys katılmıştır.

https://www.kertys.com/

9 Mart 2021

“Pandemi Sonrası Beş Yıl” başlıklı 2021 Yılı Vizyon 100 Kitabı Yayımlandı! Netoloji Kurucusu Özgür Erol’un görüşleri Dijital Liderler bölümü 380-381. sayfalarda yer almaktadır. Ayrıca Girişimler bölümünden Netoloji’ye 442-443. sayfalarından erişebilirsiniz.

http://www.vizyon100.com/PandemiSonrasiBesYil

2 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Çekya’da faaliyet gösteren Lean Solutions katılmıştır.

http://www.leansolutions.cz/

25 Şubat 2021

1993 yılında önce iki girişimci ortağın hayali ile doğarak yola çıkan Pet Garden, pazardaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek Türkiye de pet sektörünün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Dünyanın saygın markalarının Türkiye distribütörü olan Pet Garden yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik ettiği 7000 kalemin üzerindeki ürünü Türkiye’nin her köşesine dağıtmaktadır.

https://www.petgarden.com.tr/

23 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Binspred katılmıştır.

https://www.binspired-cs.com/

19 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına İspanya’ya faaliyet gösteren Code10 IT katılmıştır.

https://code10it.com/

Türkçe