Etkinlik ve Haberler

Yeni Sürüm

27 Eylül 2021

3.05.00 yeni sürüm çıktı.

Seval Kablo Aramıza Katıldı

24 Ağustos 2021

Türkiye ve Dünyada sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan SEVAL KABLO, kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyeti için yapmış olduğu yatırımları ve yenilikçi yapısıyla Türk kablo sektörünün her açıdan “ Yeni Yıldızı” olmuştur. 1980 yılında Denizli’deki 300 m2’lik tesisinde enerji kabloları üretmeye başlayan SEVAL KABLO bugün yaklaşık 50,000m2 si kapalı 70,000m2 bir alana sahip entegre 6 fabrikasında yılda 42,000 ton bakır, 60.000 ton granül işleme kapasitesine ulaşmıştır.

Seval Kablo

Uçak Tekstil Aramıza Katıldı

20 Ağustos 2021

Uçak Tekstil 70.000 m2 kapalı alanı ve 550 çalışanı ile pamuğu özenle işlemektedir. 50 yıllık tecrübe ile sektörünün öncüsü olarak birçok yeniliğin kapısını aralayıp ülke ekonomisine katkı sağlamaktadırlar. Uçak Tekstil sürdürülebilir ve organik tekstil üretimiyle doğanın ekolojik dengesine destekte bulunmaktadır. Uçak Tekstil İşletmeleri Ring, Ring Compact, Open End, Vorteks Airjet, Slub , Siro teknolojileri ile üretimleri ayrıca örme kumaş üretimi de yapmaktadır.

Uçak Tekstil

Ingredium Gıda Aramıza Katıldı

20 Ağustos 2021

Ingredium Gıda, kalite odaklı bir yaklaşımla sağlıklı yaşam ürünleri için farklı yenilikçi çözümler üretmektedir. Doğal Katkı, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pazarın gelişen ihtiyaçlarına ve modern hayatın getirdiği yeni alışkanlıklara ve damak zevkine göre sürekli bir gelişme ve büyüme içindedir. Doğal Katkı, gıda takviyeleri dağıtımı ve paketlenmiş doğal bitki ihracatı faaliyet alanlarında global varlığını sürdürmektedir.

Ingredium Gıda

Yeni İş Ortağı - DANIWEB EXPERT

11 Temmuz 2021

Netoloji iş ortakları arasına Kongo Demokratik Cumhuriyeti’da faaliyet gösteren Daniweb Expert katılmıştır.

Daniweb Expert

Webinar Duyurusu - Binspired Conseil & Solutions

22 Haziran 2021

Netoloji iş ortağı Binspired Conseil & Solutions 23 Haziran saat 10:30(GMT+1) tarihinde bir webinar vermiştir.

İzleyebilirsiniz

21 Haziran 2021

EPS üretim teknolojilerine 1980 yılında başlayan Akkaya EPS EPP Makina Sanayi A.Ş., 1990 yılından sonra ihracat faliyetlerine ağırlık vermiş, ARGE çalışmaları ve yeni teknolojilerle ürettiği makinalarla dünyanın sayılı üreticileri arasına girmiştir. Akkaya Makina, üretiminin %89’unu yurtdışına ihraç etmektedir. Akkaya, 2010’dan itibaren Foamatec ile birlikte EPP makine ve ekipmanları üretmektedir.

http://www.akkaya-akkaya.com/tr/

20 Haziran 2021

Netoloji iş ortakları arasına İrlanda’da faaliyet gösteren Real Data Systems katılmıştır

http://rdsprobim.com/

13 Haziran 2021

Türkiye’nin önde gelen doğa koruma kuruluşu Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF-Türkiye) müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. WWF’nin misyonu, insanlığın doğayla uyum içinde yaşadığı bir gelecek yaratmaktır. Hedefleri doğrultusunda, yaban hayatını, nehirleri, ormanları ve denizleri korumak için, iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerini önleyecek karbon emisyonlarının azaltılması ve insanların sürdürülebilir bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacak önlemler konusunda çalışmalar yapmaktadırlar.

https://www.wwf.org.tr/

11 Haziran 2021

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak, 10 dakikada 1500 market ürününü kullanıcılarla buluşturan Getir’in müşterilerimiz arasına katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’ye ek olarak 2021 Şubat ayından bu yana Londra’da ve 2021 Mayıs ayında Amsterdam’da hizmet vermeye başlayan Getir, yakın zamanda Berlin ve Paris’te de hizmete başlayacak. Getir aynı zamanda GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu ve GetirÇarşı alt markaları ile de kullanıcılarla buluşuyor.

https://getir.com/

09 Haziran 2021

Netoloji olarak “Süreç ve Doküman Yönetimi” etkinliğinin Tema Sponsoru olduk. Netoloji Yurtdışı Satış Müdürü Harun Arman etkinlikte bir sunum yaptı aynı zamanda panelist olarak yer aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=oKYeMndeNkw

25 Mayıs 2021

Fas İş Ortağımız Kertys tarafından 3 Haziran 2021 tarihinde düzenlenecek olan webinara katılımınızı bekleriz.

https://www.kertys.com/webinaire-reinventer-le-futur-du-travail-avec-une-solution-no-code-bpm-eflow

24 Mart 2021

Dünyanın en değerli spor kulüplerinden ve Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu Fenerbahçe SK ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Netoloji Yazılım bugünden itibaren “Fenerbahçe Spor Kulübü Dijital İş Akış Çözüm Ortağı” olarak yer alacaktır.

Futbol, basketbol, voleybol, atletizm, yelken, masa tenisi, boks, kürek ve yüzme olmak üzere toplam 9 branşta faaliyet gösteren Fenerbahçe Spor Kulübü bu alanlarda sayısız başarılara imza atmıştır. Tüm dünyada milyonlarca taraftara sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dijital iş süreçlerini E-Flow BPM ile yönetecek olması dijital dönüşümde de ne kadar yenilikçi olduğunu ortaya koymaktadır. Netoloji Yazılım olarak kulübün süreçlerini dijitalleştirirken başarılarını birlikte kutlayacağımız için çok mutluyuz.

https://www.linkedin.com/company/fenerbahce/

19 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Brezilya’da faaliyet gösteren JPV Tech katılmıştır.

http://www.jpvtech.com.br/

11 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Kertys katılmıştır.

https://www.kertys.com/

9 Mart 2021

“Pandemi Sonrası Beş Yıl” başlıklı 2021 Yılı Vizyon 100 Kitabı Yayımlandı! Netoloji Kurucusu Özgür Erol’un görüşleri Dijital Liderler bölümü 380-381. sayfalarda yer almaktadır. Ayrıca Girişimler bölümünden Netoloji’ye 442-443. sayfalarından erişebilirsiniz.

http://www.vizyon100.com/PandemiSonrasiBesYil

2 Mart 2021

Netoloji iş ortakları arasına Çekya’da faaliyet gösteren Lean Solutions katılmıştır.

http://www.leansolutions.cz/

25 Şubat 2021

1993 yılında önce iki girişimci ortağın hayali ile doğarak yola çıkan Pet Garden, pazardaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek Türkiye de pet sektörünün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Dünyanın saygın markalarının Türkiye distribütörü olan Pet Garden yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik ettiği 7000 kalemin üzerindeki ürünü Türkiye’nin her köşesine dağıtmaktadır.

https://www.petgarden.com.tr/

23 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına Fas’ta faaliyet gösteren Binspred katılmıştır.

https://www.binspired-cs.com/

19 Şubat 2021

Netoloji iş ortakları arasına İspanya’ya faaliyet gösteren Code10 IT katılmıştır.

https://code10it.com/

Türkçe