Neden

No-Code?

E-Flow BPM ile gelecekte herkes birer uygulama geliştirici olabilecek ve bunun için yazılımcı olmalarına gerek olmayacak. “Tek satır kod yazmadan nasıl uygulama geliştirebilirim” dediğinizi duyar gibiyiz. Bir no-code uygulamada geliştirme yapıyorsanız aslında bunu kod ile yapıyorsunuz, sadece bu kodlar gizli olduğu için yazmak zorunda kalmıyorsunuz. Netoloji’nin geliştirmiş olduğu bileşenler sayesinde kodlama yapmanıza gerek kalmaz. Bileşenlerimiz arka planda ihtiyacınız olan kodlamayı kendisi yapacaktır. Siz sadece sürükleyin ve bırakın. Hepsi bu!

Sürükle ve Bırak

Bir no-code platformun en önemli özelliklerinden biri de kullanıcı dostu ara yüzlerdir. Fakat çoğu BPM uygulamasındaki bileşenlerde kodlama ihtiyacı duyarsınız. Size harika bir haberimiz var: E-Flow’da kod yazacağınız bir alan yok. E-Flow no-code platformunda sürükle bırak teknolojisi ile kolaylıkla ve hızlı bir şekilde süreçlerinizi tasarlayabilirsiniz. Netoloji mühendislerinin geliştirdiği no-code bileşenler ile yapabilecekleriniz ihtiyaçlarınız ve hayallerinizle sınırlıdır.

Kullanıcı Gözünden Uygulamalar

Citizien Designers – Vatandaş Tasarımcılar, yazılımcı olmayan çalışanların iş geliştirme ve proje uygulama yetkinliklerini kullanarak geliştirmeler yaparlar. Böylelikle kompleks yapılardan kullanımı kolay uygulamalara doğru geçiş kolaylaşır. Bir işi en iyi bilenler onu kullananlardır dolayısıyla yazılımcı olmayan kullanıcıların vatandaş geliştiricilere dönüşmesi önümüzdeki birkaç yılın en konuşulur konusu olacaktır. E-Flow Designers olan geliştiricilerin neredeyse yarısı şimdiden vatandaş geliştiricidir.

Gelecek bugün ve biz hazırız.