Netoloji

Hakkında

netoloji hakkında

Netoloji, BPM – Kurumsal Süreç Yönetimi ve Doküman Yönetimi konusunda uzmanlaşmış yazılım firmasıdır. Operasyonel faaliyetlerini Türkiye’de İstanbul ve İzmir’de, Ar-Ge faaliyetlerini BUDOTEK Teknopark’ta yürüten Netoloji, aynı zamanda yurtdışında Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Arnavutluk, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Barbados, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Jamaika, Kanada, Kenya, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Meksika, Nijerya, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Surinam, Suudi Arabistan, Şili, Trinidad ve Tobago Cumhuriyeti, Türkmenistan ve Ürdün’de ofis ve iş ortakları ile yer almaktadır.

Yetkin iş ortakları ile birlikte iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik bütünleşik çözümler sunmanın yanı sıra, iş çözümleri danışmanlığı da vermektedir. Netoloji lokomotif ürünü E-Flow BPM ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. Netoloji’nin her ölçekten ve farklı sektörden müşteri segmentinde giderek yükselen başarı grafiğinin ardında, gelişen teknolojileri hızla takip edip ülkemiz şartlarına uyarlaması ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı bulunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren çalışanları, iş ortakları ve kullanıcılarıyla bir bütün olarak büyüyen Netoloji hedeflerine adım adım yaklaşıyor. Çalışma arkadaşlarının tümünün liderliklerini ve profesyonel gelişimlerini ön planda  tutmaya özen gösteren Netoloji, Great Place To Work ödülü almaya hak kazanmıştır.