fbpx
KARİYER

Netoloji Yazılım

Türkiye’nin ilk No-code BPM platformu üreticisi.

Netoloji Yazılım, Kurumsal İş Süreçleri Yönetimi (BPM) ve Doküman Yönetimi (DMS) konularında uzmanlaşmış yenilikçi ve dinamik bir yazılım şirketidir. 2011 yılında Ankara’da kurulan Netoloji Yazılım, bugün tüm Türkiye’ye yayılmış 200’den fazla iş ortağı ile iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik bütünleşik çözümler sunmanın yanı sıra iş çözümleri danışmanlığı da veriyor.
Çözüm sunduğu alanlar

Netoloji Yazılım Türkiye’nin ilk No-code BPM Platformu E-Flow BPM ile farklı ölçekten ve sektörden firmaların süreçlerini dijitalleştirmelerine, geliştirmelerine ve hızlandırmalarına destek oluyor. Gelişen teknolojileri hızla takip ederek ve ülkemiz şartlarına uyarlayarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile büyümeye devam ediyor.

2018 yılında Chicago’da ilk yurt dışı ofisini açan Netoloji Yazılım, yurt dışında da 40’tan fazla ülkeye hizmet sunuyor. Operasyonel faaliyetlerini Türkiye’de İstanbul ve İzmir’de, Ar-Ge faaliyetlerini BUDOTEK Teknopark’ta sürdürüyor.   

Tüm ekiplerinin liderliklerini ve profesyonel gelişimlerini ön planda tutmaya özen gösteren Netoloji Yazılım, 2022 ve 2023 yıllarında Great Place To Work sertifikası alırken, 2023 yılında da Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023 Listesi’nde olmaya hak kazandı.