fbpx
KARİYER

E-Flow DMS
Doküman Yönetim Sistemi

Dijital doküman merkeziniz!

Modern ve güçlü dosya yönetim aracı E-Flow DMS ile,

  • Dijital arşive sahip olun.
  • Kurumsal içeriğinizi kontrol edin.
  • Dokümanlarınızı sınıflandırın.
  • Dokümanlarınıza erişim, kontrol ve değiştirme gibi yetkilendirmeler yapın.

 

İş süreçlerinizin parçası olan dosyaları yönetin

No-code platformda geliştirilen E-Flow DMS ile işinizin bir parçası olan dokümanlarınızı tamamen dijital ortamda depolayın, organize edin ve ihtiyacınız olan dokümana her an erişim sağlayın. 

Bu sistem, işletmeleri kağıt ortamından kurtarmanın yanı sıra aranan herhangi bir bilgi veya belgenin kolayca bulunması ve etkili bir şekilde yönetilmesi için tasarlandı.

E-Flow DMS ile iş akışınızda yer alan form, tablo, sunum, rapor, fatura gibi tüm dokümanları merkezi bir sistemde saklayın. Üstelik fiziksel olarak üretilmiş dokümanlar da dahil her türden dosyayı sisteminize ekleyerek daha etkili kullanın. Böylece belgelerin kaybolma riski azalır, zaman ve kaynak tasarrufu sağlanır, iş birliği kolaylaşır ve gerektiğinde belgelerin geçmişi ve revizyonları takip edilebilir. 

 E-Flow DMS aynı zamanda belge tabanlı iş akışlarını otomatikleştirme ve dijital dönüşüm süreçlerine katkı sağlama konularında da önemli bir rol oynar.

Tüm dosyalarınız tek bir noktada

E-Flow DMS ile şirketinize ait tüm dokümanların dijital bir arşivini oluşturun.
Farklı formatlardaki dokümanlarınızı merkezi bir sistemde toplayın; ortak çalışmayı güçlendiren bu özellik ile farklı lokasyonlarda çalışan personeliniz ve iş ortaklarınızın internet üzerinden E-Flow ile yetkileri çerçevesinde dokümanlara erişmesini ve dosya alışverişi yapabilmesini sağlayın. Bu sayede E-Flow DMS ile ekiplerin birbiri ile çalışması daha pratik ve sistemli hale gelir.
Örneğin şirketinize bağlı çalışan bir bayi tarafından müşteriden alınan başvuru formu, şirketinizin dosya sistemine eklenerek başka bir lokasyonda bulunan ilgili departmana iletilebilir, istenirse yürütülen onay sürecinde oluşturulan tüm dokümanlar arşivlenerek saklanabilir.

Geri Dönüşüm

E-Flow DMS’de silinen dosyalar, geri dönüşüm kutusu adlı bir bölümde saklanır. Hayati önem taşıyan dosyalar yanlışlıkla silinse dahi kalıcı olarak yok edilmediği müddetçe geri döndürülür.
Dosyaların geri dönüşüm kutusundan kalıcı olarak silinmesi işlemini özel olarak yetkilendirilmiş kullanıcılara verin. Böylece hata sonucu veri kayıplarının önüne geçin.

OCR Teknolojisi

‘Optik Karakter Tanıma’ veya ‘Optik Karakter Okuyucu’ olarak adlandırılan bu teknoloji, dokümanlardaki imajların çözümlenerek metin dosyası haline getirilmesidir.
Jpeg, pdf gibi dosyalardaki yazılı metinleri algılayan sistem, text, Excel, Word gibi formatlara çevirir. Bu özelliği ile dosyalarınızın içerisinde yer alan bilgilere hızlı bir şekilde arama ve filtreleme yöntemleri ile erişin.

Kullanıcı yetkilendirme sistemi

E-Flow DMS, içerisinde yer alan kullanıcı yetkilendirme sistemi ile kullanıcıların, dosyalara erişimleri düzenlenebilir.
Şirket bünyesinde yer alan dokümanlara erişimi departman, kıdem ve kişi seviyelerinde düzenlenebileceği gibi dokümanda görüntüleme ve düzenleme yetkilerini de ayarlayabilir. Sistemde yer alan bir dokümanı kimlerin düzenleyebileceği veya kimlerin sadece görüntüleyebileceği detaylı bir şekilde belirlemek mümkündür.

Son Kullanılanlar

Dosya yönetim sisteminde yer alan dokümanların görüntüleme ve düzenleme geçmişini takip edin.

Dokümanlar üzerinde gerçekleştirilen revizyonları izleyin. E-Flow DMS kullanarak dokümanların kullanıldığı tüm süreçleri kayıt altında tutun, geriye dönük sorgulayın. Yasal sorumluluk gereği saklanması zorunlu olan belgelerinizi güvenle saklayın.

Favorilerim

Kullanıcıların sıklıkla üzerinde çalıştığı, düzenlemeler yaptığı, kontrol ettiği dosyaları “Favorilerim” listesine ekleyerek sadece birkaç tıklama ile erişin.