fbpx
KARİYER

E-Flow nasıl çalışır?

Son kullanıcıların kendi iş süreçlerini yaratmaları hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Farklı ölçekteki organizasyonlar için iş süreçleri geliştirme platformu E-Flow BPM

Çoğu BPM uygulamasındaki bileşenlerde kodlamaya ihtiyaç vardır. Netoloji’nin No-code platform geliştiricileri, kullanıcıların görsel modelleme ögeleri olarak kullanacağı temel kodları yazmıştır. E-Flow ile bir süreç tasarlamaya başladığınızda aslında zaten yazılmış olan kodları derler ve kullanırsınız.
İşte bu nedenle E-Flow kullanırken kod bilgisine ihtiyacınız olmaz.

Esnek tasarım imkanı ile
limitlerinizi kendiniz belirleyin

E-Flow No-code platformunda sürükle-bırak teknolojisi ile süreçler ihtiyaçlar odağında tasarlanırken, değişen iş gereksinimlerine göre yeniden şekillenebilir.

İş süreçlerinizi
akıllıca tasarlayın

Görsel modelleme ile veriler hızla işlenir ve yönetilir. Sürükle-bırak arayüzü kodlama gereksinimini tamamen ortadan kaldırır. Bu sayede sınırsız olasılıkların kapıları açılır. Karmaşık veri modellerini oluşturmak kolaylaşır. 

Tasarlanan süreçleri
tekrar kullanarak zaman kazanın

Tasarlanan süreçlerin bileşenleri, yenilerini oluştururken tekrar kullanılabilir. Oluşturulan süreçler başkalarının kullanımı için paylaşıma açılabilir.  Geleneksel geliştirme modellerinin saatler süren işleri sadece iki tıklamayla gerçekleşir.

İş ve BT uyumunu sağlayın

E-Flow onay gerektiren süreçler ile insanlar arasında sorunsuz iletişimi sağlarken, karmaşık BT operasyonlarıyla iş birliğini kolaylaştırır. Kod bilgisine sahip olmasa da her birey Citizen Developer olarak süreçlere aktif bir şekilde katılabilir.